Motylkowa wróżka

Miałam w planach pokazać dziś coś zupełnie innego, tylko sił mi brak (i chęci) by przygotować zdjęcia, więc pójdę na łatwiznę i pokażę coś co już dawno zostało obfotografowane.
Czyli dzisiaj padło na motylkową wróżkę 🙂
W planach miałam ją bardzo długo, miałam jej szkice w notatnikach, wybrane materiały, tylko długo się za nią zabrać nie mogłam, bo nie była na zamówienie, więc wciąż brakowało na nią czasu… Ale powoli powstało ciałko, które potem czekało i czekało aż je ubiorę. I w końcu ubrałam, ale całkiem przypadkowo – szykowałam sukienkę dla króliczki, już niemal była gotowa, ale po przymierzeniu okazało się, że się grubo pomyliłam w obliczeniach, bo wyszła stanowczo za mała! Wpierw się wkurzyłam, a zaraz potem miałam błysk w oku i już wiedziałam, że to jest ten moment kiedy moja motylkowa wróżka dostanie swe ubranko! I już króliczki poszły w kont, a ja szybciutko pocięłam, docięłam, pozszywałam i zrobiłam sukieneczkę dla wróżki 🙂 A potem od razu skrzydełka i włoski i buciki i motylkowa była skończona.
Ale tak szczerze mówiąc, to zdecydowanie wolę to co uszyję widzieć w oryginale niż na zdjęciach – zdjęcia mnie jakoś irytują, bo wciąż są nie takie jakie bym chciała aby były :-/
A obecnie motylkowa pomieszkuje sobie z Igą – mamą Szymonka we Wrocławiu  i czeka sobie na licytację, która ma pomóc Szymonowi żyć długo i szczęśliwie – i mam nadzieję, że pomoże!!! O Szymonie jego mama pisze tu -> http://kurlandia.blog.onet.pl/  i tu też można się dowiedzieć o co chodzi i kim jest ów tajemniczy Szymon.     
*********************************************
A czy wspominałam jak szalenie mnie ucieszyły Wasze wszystkie ostatnie komentarze??? Nie??? No to ucieszyły i cieszą nadal ogromniaście!!! Bo nie ma to jak nasłuchać się komplementów – wtedy nawet deprecha pogodowo-kobieca szybko mija 😉 Więc dzięki, że się odzywacie!!!!
Pozdrawiam cieplutko i zdrowia wszystkim życzę!!!!
Share this post

0 replies on “Motylkowa wróżka

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *