Konkurs, konkurs, konkurs!!!

W którym do wygrania jest pięć zestawów startowych lub wybrany zestaw wielorazowych płatków kosmetycznych plus woreczek do ich prania i przechowywania.
Konkurs organizuję, bo zwyczajnie potrzebuję Waszej pomocy by płatki rzetelnie przetestować – sama zbyt rzadko się maluję (a co za tym idzie za mało ich używam), by móc dokładnie je przetestować...
Ale jeśli Ty lubisz się malować i robisz to codziennie, a dobro naszej planety jest dla Ciebie ważne,
to jesteś kandydatką idealną do testów i do wzięcia udziału w tym konkursie 🙂
Płatki, które możesz wygrać znajdziesz tutaj:
Co należy zrobić by móc wygrać?
W dniach 07-09.01.2019r. wskocz na mój profil na Facebooku (https://www.facebook.com/krysiatouszyla/) lub na Instagramie (https://www.instagram.com/krysiatouszyla/) i pozostaw pod postem konkursowym komentarz, w którym powiesz dlaczego chcesz mieć zestaw wielorazowych płatków kosmetycznych. Możesz również zostawić komentarz tutaj (o ile uda mi się dodać do tej strony komentarze - udało się!!! a więc możecie komentować i tu 🙂 ).
Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest zgoda na pokrycie kosztów przesyłki oraz zobowiązanie do napisania opinii na temat produktu po jego otrzymaniu i przetestowaniu.
Oraz oczywiście akceptacja regulaminu, który znajdziecie poniżej.
Będzie mi bardzo miło jeśli w komentarzu oznaczysz koleżanki, które mogą być zainteresowane tym tematem 🙂
To jak? Piszesz się na to?

Regulamin konkursu:

 1. 1. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagród jest firma Krysia to uszyła – Krystyna Bienias mająca siedzibę w Kleszczelach przy ul.Stacja Kolejowa 8C/6 reprezentowany przez Krystynę Bienias, zwaną dalej Krysią.
 2. 2. Konkurs odbywa się równolegle na Facebooku oraz na Instagramie na profilach @krysiatouszyla
 3. 3. Konkurs rozpoczyna się w chwili jego ogłoszenia tj. 07.01.2019r. Zgłaszać się można do końca dnia 09.01.2019r. (środa), a zwycięzcy zostaną ogłoszeni we czwartek 10.01.2019r.
 4. 4. W konkursie może wziąć udział każda pełnoletnia osoba zdolna do czynności prawnych posiadająca swój profil na Facebooku lub na Instagramie z prawdziwymi danymi osobowymi oraz adres e-mail.
 5. 5. W konkursie do wygrania jest pięć zestawów startowych wielorazowych płatków kosmetycznych (https://krysiatouszyla.pl/produkt/wielorazowe-platki-kosmetyczne-zestaw-startowy/) lub wybrany zestaw płatków wraz z woreczkiem na nie, dostępnych w sklepie krysiatouszyla.pl (https://krysiatouszyla.pl/kategoria-produktu/dostepne/platki-kosmetyczne).
  Aby wygrać jeden z zestawów należy umieścić pod postem konkursowym komentarz opisujący dlaczego chciałabyś mieć taki zestaw w domu.
 6. 6. Biorąc udział w konkursie wyrażasz zgodę na to, że pokryjesz koszt przesyłki (tj. np. - 0zł - odbiór osobisty, 7zł – list polecony, 10zł – Kurier Pocztex 48, 12 zł – paczkomat InPost) oraz zobowiązujesz się do napisania opinii o produkcie na stronie https://krysiatouszyla.pl po jego otrzymaniu i przetestowaniu.
 7. 7. Zwycięzca zostanie wybrany na podstawie subiektywnej oceny Krysi, która wybierze autorów pięciu najciekawszych komentarzy.
 8. 8. Wszelkie komentarze zawierające wulgaryzmy czy treści obrażające innych nie będą brane pod uwagę, a będą z mety dyskwalifikowane i usuwane.
 9. 9. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na Facebooku oraz na Instagramie we czwartek 10.01.2019r.
 10. 10. W przypadku nie zgłoszenia się po odbiór nagród osób wybranych w pierwszej turze tj. do dnia 17.01., dnia następnego zostanie ogłoszona kolejna lista zwycięzców.
 11. 11. Wygranej nagrody nie można wymienić na jej równoważność pieniężną czy też wykorzystać na inny zakup niż z działu „Płatki Kosmetyczne” (https://krysiatouszyla.pl/kategoria-produktu/dostepne/platki-kosmetyczne/).
 12. 12. Zwycięzcy konkursu otrzymają specjalne, spersonalizowane kody rabatowe na stronę https://krysiatouszyla.pl, które umożliwią im zakup zestawów ze 100% zniżką. Zniżka nie obejmuje kosztów przesyłki.
 13. 13. Zwycięzcy konkursu zdobywając komplety wielorazowych płatków kosmetycznych drogą konkursu nie tracą prawa do ich reklamacji opisanego w regulaminie sklepu, który dostępny jest na stronie: https://krysiatouszyla.pl/regulamin/
 14. 14. Facebook.com ani Instagram nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek działania związane z organizacją tego konkursu na łamach serwisów.
  Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwisy Facebook oraz Instagram, ani nie jest z nimi związany.
 15. 15. Każdy uczestnik przystępuje do konkursu dobrowolnie, a biorąc udział w konkursie akceptuje niniejszy regulamin.
 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *