Uszyj misia z Krysią :-)

piątek, 17 maja 2013

Ja – jak to ja – zaszyta wciąż jestem po uszy, a w przyszłą sobotę będę się zaszywać nie sama, a mam nadzieję że w dużo większym gronie :-). Bo organizuję warsztaty w ramach ogólnopolskiego tygodnia DIY, więc zapraszam do wspólnej zabawy w szycie misia wszystkich, którzy chcieliby spróbować swych sił w tej dziedzinie!
Ogólnie rzecz ma wyglądać następująco: jest sala; ja załatwiam wszystkie niezbędne materiały do stworzenia misia – od nitek i igieł, przez materiały i różne dodatki, po maszynę do szycia i nożyczki; Wy przychodzicie i zaczynamy krojenie, mierzenie, wybieranie, wymyślanie, w czym ja pomagam i podpowiadam i tłumaczę co i jak; bawimy sie dobrze a w między czasie powstają nasze misie :-). A na koniec wracamy do swoich domków – każdy ze swoim nowym, własnoręcznie wykonanym misiem 🙂
Mam nadzieję, że pomysł się będzie podobał i zabawa będzie przednia 🙂
A więc wszystkich chętnych zapraszam serdecznie wpierw do kontaktu (coby się zapisać na listę obecności), a potem do Hładyszki w Kleszczelach na wielkie szycie 🙂
Jeśli jednak kompletnie nie jesteście z moich okolic, a chcielibyście wziąć udział w jakimś warsztacie „Zrób To Sam”, to zajrzyjcie na stronę DIY (http://www.tydziendiy.pl/) i sprawdźcie – może akurat coś się będzie działo koło Was?
 Pozdrawiam wszystkich serdecznie i raz jeszcze zapraszam do wspólnej zabawy 🙂

_______________________________________________

Z ostatniej chwili:

DaWanda przyszykowała świetne niespodzianki dla wszystkich uczestników warsztatów!!!
Każdy kto weźmie udział w warsztatach w ramach ogólnopolskiego tygodnia DIY (czyli ludzie z całej Polski) będzie miał możliwość wygrania niebagatelnej nagrody, bo bonu na zakupy w DaWandzie o wartości 500zł!!! Będą też nagrody pocieszenia – cztery torby DaWandy pełne niespodzianek.

A więc tym bardziej zachęcam Was do zajrzenia na stronę projektu i sprawdzenia czy u Was też się będzie działo i czy jest szansa aby jeszcze wziąć udział w jakichś warsztatach.
I miłej zabawy życzę 🙂

Share this post

0 replies on “Uszyj misia z Krysią :-)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *