Kate – dziękuję :-)))))))

Ostatnio miewam jakieś fatalne problemy z internetem w komputerze – śmiga mi przez pierwsze 5 minut po odpaleniu, a później się tak krztusi i dusi, że nim skończę post pisać, to nie mam jak go opublikować, bo pomimo iż net teoretycznie jest – to i tak nie działa :-/. I przez to narobiły mi się zaległości w postach, a tyle nowych rzeczy mam do pokazania!!!
Teraz mąż mi coś naprawiał – jeśli się okaże, że skutecznie, to jeszcze dziś postaram się pokazać cokolwiek z nowych rzeczy, tylko wpierw musiałabym zdjęcia przygotować.
A na razie chciałabym bardzo podziękować dla Kate, za cudowności jakie do mnie dotarły po wygranym candy. Bo poza tym, co oficjalnie było przygotowane w rozdawajce (czyli tym co widać na pierwszym zdjęciu), Kasia dorzuciła dla mnie jeszcze:
koronki cudnej urody, od których dostaję ślinotoku (zawsze tak reaguję na koronki ;-))
mulinę
guziki cudnej urody (aż żal będzie je wykorzystać…)
oraz kartkę wyszywaną (nie wiedziałam nawet, że to jest takie fajne – aż mam ochotę się za takie zabrać na święta jeśli tylko czas na to pozwoli) z liścikiem do mnie (którego treść pozostawię dla siebie oczywiście) oraz trochę herbaty dla osłody:
Paczuszka z tymi wszystkimi cudnościami dotarła do mnie już dosyć dawno, więc przepraszam Cię Kasiu, że dopiero teraz, ale za to szczerze DZIĘKUJĘ!!!! Radości mi zrobiłaś tym nie mało!
Na materiał mam już swoje pomysły (choć nie wiem kiedy będę w stanie je zrealizować), ale i tak ciekawa jestem jakie Wy macie pomysły – co mogę z tych materiałów pięknego uszyć? Będzie mi szalenie miło jak podrzucicie mi jakieś pomysły!
Więc pozdrawiam wszystkich ciepło i oby do wieczora!
Share this post

0 replies on “Kate – dziękuję :-)))))))

 • o0krysia0o

  A no właśnie na ogrodniczkę, to w ogóle nie wpadłam, bo jeszcze takowej nigdy nie szyłam, choć zawsze mnie pociągała – więc może w końcu będzie okazja by się skusić i zdziałać coś w tym kierunku?

  Odpowiedz
 • o0krysia0o

  co do koronek to racja – na sobie ich nie trawię i w ogóle polubiłam je dopiero odkąd zaczęłam szyć 🙂
  zawieszki z koronką mówisz… dlaczego sama na to nie wpadłam? dzięki!

  Odpowiedz
 • Beata

  Super rzeczy dostałaś, ja też uwielbiam koronki (ale jakoś nie na sobie tylko w moich szyjątkach). A z materiału to może sukienki dla aniołków albo jakies fajne zawieszki z koronką ?

  Odpowiedz

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *