Wyniki być miały…

No miały być i nie – ja o nich nie zapomniałam, tylko zupełnie nie miałam siły by się do komputera dowlec i zrobić losowanie. Najmocniej wszystkich czekających na wyniki przepraszam za ten poślizg!!! Gorączka całkowicie rozwaliła mnie na łopatki i choć teraz się już czuję odrobiną lepiej i temperatura jakby spadła nieco bardziej przypominając tą normalną, to i tak wiele sił jeszcze nie mam, więc będzie zwięźle i na temat. Przygotowana do losowania w ogóle nie jestem, więc będę improwizować, bo nie chcę tego odkładać na potem, czyli w losowaniu wezmą udział wszystkie komentarze (łącznie z moimi) a jak się okaże, że wylosowany numer nie spełnia warunków, to będę losować dalej.

Więc przechodzę do maszyny losującej i zaraz wynik tu się pojawi:

 Czyli szczęśliwą dziś liczbę jest trzynastka, a taki komentarz należy do… no z moich wyliczeń wychodzi, że do Anety – gratuluję 🙂 I jestem baaaardzo ciekawa co też sobie wybierzesz, bo tak szybciuteńko zerknęłam na Twojego bloga i widzę, że duuuużo szyjesz, więc już nie mogę się doczekać aż się odezwiesz i coś dla siebie wybierzesz 🙂

I na dziś tyle – jak wyzdrowieję, to wrócę tu jak człowiek i napiszę porządny post, a na razie wybaczcie mi brak wylewności!

Share this post

0 replies on “Wyniki być miały…

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *