Komu dać ten 1%???

Luty się kończy, coraz więcej ludzi myśli o tym, by się jednak rozliczyć z fiskusem i aby jednak nie oddać mu wszystkiego, a choć odrobinkę przeznaczyć na jakiś szczytny cel. Część z Was pewnie już wie na co przeznaczy ten jeden procent, ale jest wśród Was i ta grupa, która jeszcze nie podjęła w tej sprawie decyzji. I do tej to grupy jest skierowany ten apel, z którym zależy mi abyście się zapoznali. 
Informacja o Hubercie dotarła do mnie od Magdy z Kluczy do raju, o której ciepło myślę ilekroć światło nam wyłączą (a u nas to całkiem normalne, że prądu brak), bo to właśnie świecznik, który dostałam od niej pozwala nam się oswoić z ciemnością :-).
 A zatem zapoznajcie się z Hubertem nim podejmiecie decyzję do kogo trafi Wasz procent:

1%  DLA HUBERTA
Hubert ma 11 lat i od urodzenia choruje na dziecięce porażenie mózgowe-spastyczne czterokończynowe. Dzięki intensywnej terapii poczynił duże postępy. Pomimo cierpienia Hubert jest bardzo pogodnym i uśmiechniętym dzieckiem (jednak nie chodzi i  nie mówi).
Wymaga stałej opieki drugiej osoby i specjalistycznego sprzętu, ponieważ nie jest w stanie samodzielnie funkcjonować. Hubert potrzebuje  codziennej rehabilitacji w tym celu musi brać udział w  turnusach rehabilitacyjnych.
Bardzo lubi słuchać muzyki, oglądać filmy przyrodnicze, chętnie chodzi do szkoły specjalnej w Łodzi.
Pieniądze z 1% przeznaczymy na poprawę funkcjonowania naszego dziecka, wyjazdy rehabilitacyjne oraz  sprzęt specjalistyczny, który ułatwi życie codzienne, przemieszczanie z dużym niepełnosprawnym dzieckiem.
Rodzice
Podaruj 1% podatku
KRS 0000037904
z dopiskiem „darowizna na rzecz Huberta Muszyńskiego”
_______________________________________________
Jeśli chcesz pomóc Hubertowi, i tak jak My nie zmarnować 1% podatku, prosimy  przekaż je na konto Huberta 🙂 Dziękujemy:) Magda i Przemek:)
_______________________

Prośba zamieszczona za zgodą rodziców Huberta.A po więcej informacji zapraszam na blog Magdy i Przemka – TU.

Share this post

0 replies on “Komu dać ten 1%???

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *